Blog > Komentarze do wpisu
Homoseksualizm, historia. część trzecia.

2006, styczeń - ANGLIA – Homoseksualiści w Anglii mogą adoptować dzieci.

2006, styczeń - POLSKA - Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. ks. Piotra Skargi dociera do polskich szkół z akcją „Stop homoseksualnej deprawacji”.

2006, styczeń - SŁOWACJA – Minister sprawiedliwości : legalizacja związków homoseksualnych sprzeczna z dobrem państwa.

2006, styczeń - EUROPA – Parlament Europejski wydaje rezolucję potępiającą sprzeciw wobec homoseksualizmu w Europie.

2006, luty - SZWECJA - feministki proponują wprowadzenie do szwedzkiego prawa zapisu, że małżeństwo może składać się z więcej niż dwóch osób (w dowolnej konfiguracji płciowej).

2006, luty - CZECHY - Prezydent Klaus zawetował ustawę o związkach homoseksualnych.

2006, marzec - CZECHY - Czeski parlament przyjął ustawę o legalizacji związków osób tej samej płci, odrzucając veto prezydenta Czech Vaclava Klausa.

2006, kwiecień - SZWECJA – Sąd Najwyższy uniewinnił Ake Greena – pastora potępiającego homoseksualizm.

2006, czerwiec - HOLANDIA – w czołowym kraju propagującym homoseksualizm (małżeństwa i adopcje dzieci) powstaje partia proponująca legalizację pedofilii i zoofilii.

2006, czerwiec - POLSKA – w sprzeciwie wobec propagowania homoseksualizmu przez Paradę Równości, ulicami Warszawy przeszedł Marsz Pokoju, zorganizowany przez środowiska chrześcijańskie.

2006, lipiec - USA – Organizacje amerykańskie : Rodzice i Przyjaciele Byłych Gejów i Gejów (PFOX) oraz Żydowska Oferta Nowej Alternatywy wobec Homoseksualizmu (JONAH) żądają włączenia do programu nauczania dzieci informacji, że można przestać być homoseksualistą .

2006, lipiec - POLSKA – Ministerstwo Edukacji Narodowej wysyła list do kuratorów oświaty, ostrzegający przed propagowaniem homoseksualizmu w szkołach przez organizacje LGBT.

2006, lipiec - ŁOTWA – Rada Miasta ogłosiła, że nie wyda zgody na Paradę Gejów w Rydze, wiążącą się z zagrożeniem moralności.

2006, lipiec - ESTONIA – Partia 'Estońscy Chrześcijańscy Demokraci' zwróciła się do władz Tallina z apelem o wydanie zakazu planowanego marszu homoseksualistów.

2006, wrzesień - SZKOCJA – dziewięciu strażaków z Glasgow ukarano dyscyplinarnie za to, że nie zgodzili się pójść na paradę homoseksualistów.

2006, wrzesień - ONZ – Na nowojorskiej konferencji poświęconej reformie ONZ poseł PIS do PE Konrad Szymański zaapelował o ograniczenie swobody komitetów zajmujących się wdrażaniem traktatów w sprawach takich jak homoseksualizm, aborcja czy prawa rodziców.

2006, wrzesień - POLSKA – Z serią seminariów dotyczących uzdrowienia z homoseksualizmu do Polski przyjeżdża Alan Medinger - były homoseksualista.

2006, wrzesień - ANGLIA – Para homoseksualistów, która zamiast opiekować się, wykorzystywała seksualnie adoptowanych chłopców, zostaje skazana na 5 i 6 lat więzienia.

2006, wrzesień - ANGLIA – Lynette Burrows - znana specjalista od spraw rodziny i wychowywania dzieci - staje się obiektem szykan policji w związku z jej stanowiskiem głoszącym, że zezwolenie parom homoseksualnym na adopcje może być ryzykowne.

2006, wrzesień - BELGIA – Parlament wyraża zgodę na adopcje dzieci przez homoseksualistów.

2006, wrzesień - SŁOWENIA – Zalegalizowano związki partnerskie między osobami tej samej płci.

2006, wrzesień - POLSKA – Środowisko homoseksualistów odpowiedzialne za epidemię HIV w Bydgoszczy.

2006, listopad - WATYKAN, IZRAEL – Watykan zwrócił się do Izraela o zakazanie parady gejów w Jerozolimie.

2006, listopad - IZRAEL – Parada homoseksualistów w Jerozolimie odwołana.

2006, listopad - IZRAEL – Izraelski Sąd Najwyższy wydał bezprecedensową decyzję nakazującą władzom uznawanie małżeństw homoseksualnych zawartych za granicą.

2006, listopad - Sir Elton John proponuje zdelegalizować zorganizowane religie w związku z ich negatywnym nastawieniem do homoseksualizmu.

2006, grudzień - WŁOCHY – Watykan oskarża włoski rząd o zamach na rodzinę w związku z z zamiarem wprowadzenia wspólnego rozliczania podatków przez związki homoseksualne.

2006, grudzień - USA – Stan New Jersey wprowadza związki małżeńskie homoseksualistów.

2006, grudzień - EUROPA – Europejski Trybunał Praw Człowieka dopuścił skargę środowisk homoseksualnych na Lecha Kaczyńskiego za zakaz Parady Równości w 2005 r.

2006, grudzień - HOLANDIA– publiczna telewizja holenderska emituje program dla dzieci, w którym śpiewający nastolatek wychwala zalety gejowskiej rodziny.

źródło: homoseksualizm.org

poniedziałek, 11 czerwca 2007, placitus

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu: